EVENT

Rozwijamy się dla Was i dlatego organizujemy eventy ze stylistką opraw okularowych Katarzyna Gubernat PO PROSTU OKULARY.

Event

Katarzyna PO PROSTU OKULARY to certyfikowana stylistka opraw okularowych, kolorystka oraz ekspert wizerunku.

Katarzyna jest praktykiem od 16 lat. W tym czasie dobrała okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne w liczbie ponad 16000 zadowolonym klientom.

Czego możesz się spodziewać podczas takiego spotkania.
Przede wszystkim analizy kolorystycznej, czyli wyboru najbardziej odpowiednich dla Ciebie kolorów oraz tych których powinnaś unikać.

Kolejnym etapem jest dobór kształtu okularów pasujących do kształtu twojej twarzy, kształtu głowy oraz innych elementów twarzy.

Pamiętaj, że okulary dobieramy nie tylko do głowy i twarzy ale również do ciała ale także osobowości, stylu życia oraz pracy.

Podczas takiego eventu współpracujemy z rożnymi markami okularowymi jak i producentami soczewek okularowych. Mamy okazję pokazać Tobie najnowsze modele zarówno okularów przeciwsłonecznych jaki korekcyjnych. Podczas jednego z eventów naszym partnerem była marka opraw Scarlet Oak oraz Massi Eyewear. Z kolei od strony soczewek okularowych swoja najnowsza ofertę w super cenach zaproponowała firma Shamir.

To był naprawdę super dzień.

Już zapraszamy Was na następne spotkania o terminach będziemy Was informować na naszych social mediach.

Event Event Event Event

Okulista Gdańsk
Gdańsk-Chełm - Hipermarket Kaufland-Chełm, ul. Cienista 30, tel: 58 302 23 02
Gdańsk-Zaspa - C.H. GILDIA, box 29, ul.Rzeczpospolitej 33, tel: 58 346 11 28
Gdańsk-Stare Miasto - C.H. MADISON, ul.Rajska 10 (2 piętro), tel: 58 511 72 25
Gdynia-Karwiny - Leroy Merlin - Karwiny, ul.Nowowiczlińska 35, tel: 58 669 19 89